Безпека пацієнтів

На сьогоднішній день будь-яка лікарська допомога ефективна і здатна запобігти ряд небажаних наслідків. Звертаючись в будь-яку медичну організацію, людина довіряє своє здоров’я персоналу. І неважливо, в якій області медицини надає послуги той чи інший фахівець. Головне, що до своєї справи він підходить з певним розумінням, а також розуміє тих людей, які до нього звертаються.

Одним з провідних напрямків медицини на сьогоднішній день є стоматологія. Всі стоматологічні процедури безумовно несуть в собі певну небезпеку для пацієнта і повинні виконуватися висококваліфікованими фахівцями.

В першу чергу це стерилізація і дезінфекція, тобто заходи, спрямовані на знезараження предметів, безпосередньо або опосередковано контактують з організмом (в тому числі протоколи «Анти-СНІД» та «Анти-Гепатит»).
В нашій стоматологічній поліклініці велике значення приділяється питанням безпеки лікування. Два централізовані стерилізаційні відділення оснащені новітніми автоклавними установками з високим рівнем знезараження і захисту. В обов’язковому порядку використовуються одноразові рукавички, маски, новітні ефективні дезінфікуючі засоби.