Безметалова кераміка

Безметалова керамічна коронка не містить металу і складається виключно з порцеляни. Це виключає можливий негативний вплив металу на людський організм і забезпечує безпеку застосування.

Завдяки безметаловій кераміці стоматолог-ортопед здатний відтворити зуб, який буде важко відрізнити за зовнішнім виглядом від природних зубів. Доктор без особливих зусиль підбере потрібний відтінок коронки в тон зубам, завдяки широкій колірній гамі безметалової кераміки.

Сьогодні естетична і ортопедична стоматологія Тульської стоматологічної поліклініки здатна запропонувати своїм пацієнтам і передові досягнення в області протезування зубів, використовуючи сучасні технології, наукові розробки і величезний досвід кращих світових центрів стоматології.

Керамічні коронки в більшості випадків встановлюються тільки на передні зуби. Це пов’язано не тільки з ціною безметаловій кераміки, а й з її підвищеною крихкістю. Однак останні розробки нової технології виготовлення безметалової кераміки, яка істотно підвищила міцність коронки, дозволили встановлювати коронки і на жувальних поверхнях.

Різновидом безметалової кераміки є всім відомі багатьом пацієнтам вініри і керамічні вкладки. Вони безпечні, міцні і естетичні.