Відбілююча зубна паста

Перш ніж віддати перевагу тим чи іншим зубних паст, реклама яких демонструє перлову посмішку і змушує підсвідомо робити вибір, познайомимося з загальними результатами впливу паст на наші зуби.

П’ять в одному — чи добре це?

Ринок насичений величезною кількістю виробників, які один перед одним виспівують хвалебні оди свого товару. І відбілює, і знімає камінь, і чистить, і освіжає порожнину рота, і перешкоджає розвитку захворювань ясен. П’ять благ одночасно. Ну як тут повз пройти? А чи так це насправді?

Такі пасти пропонують і провідні світові фірми, в якості яких, начебто і нічого сумніватися. Користуючись фірмовими пастами щодня, дійсно, можна помітити ефект відбілювання. Зуби світлішають, набувають «перловий блиск».

Позитивна динаміка захоплює людей до безперервного використання відбілюючих паст. Насправді, багато людей не бачать прихованої небезпеки. Настільки благі дії зубних паст досягаються за рахунок спеціальних абразивних компонентів, що входять до їх складу. Приблизно, як після наждачного паперу, метал ставати світліше і починає блищати від утворилися подряпин, так наші зуби після впливу абразивів, теж набувають нездоровий блиск. Через постійне використання зубних паст зубна емаль все більше піддається зношування, стає слабкішим і легше піддається пігментації. Вимиті мінерали призводять до чутливості зубів на гарячі і холодні впливу. З’являється «оскома».

Висока ціна не тільки пасти, але і посмішки

Лікарі-стоматологи не радять, навіть частіше категорично забороняють користуватися отбеливающими зубними пастами. Занадто висока ціна не тільки відбілюючих паст, але і білосніжної усмішки після них. Якщо вже дуже хочеться білозубу посмішку, краще звернутися до фахівця. Дія професійних відбілюючих систем засноване на хімічних компонентах, таких як перекис водню. Виключається механічне пошкодження емалі.

Порада, яка допоможе вибрати зубну пасту

При виборі зубної пасти, спробуйте нею потерти пальці руки. Якщо в ній присутні абразиви, ви відразу відчуєте їх дію на шкірі. А краще за все буде порадитися зі своїм лікарем-стоматологом. Адже фахівці краще розбираються в цьому питанні.