Видалення зубів

Сучасні люди, розуміючи яку роль, грає в нашому житті здоров’я, намагаються зберегти його будь-яким способом. Здоровий спосіб життя, правильне збалансоване харчування, обстеження у лікарів з метою профілактики — все це зменшує ризик розвитку важких захворювань. Серед лікарів, відвідування яких в профілактичних цілях просто необхідно, стоматологи займають далеко не останнє місце. Здорові зуби в наш час — це не тільки запорука успіху, але і здоров’я всього організму. Ось чому багато, усвідомлюючи наскільки важливі здорові зуби і порожнину рота, намагаються приділити належну увагу не тільки лікуванню зубів, але і профілактиці виникнення різних захворювань.

Нажаль, основна маса населення нашої країни потребує не тільки в наданні профілактичних процедур, а й якісному повноцінному лікуванні. Справа в тому, що ще кілька десятків років тому медицина не була на такому високому рівні, щоб забезпечити населення всіма необхідними ресурсами. До того ж, ніхто не знав, що необхідно робити, щоб запобігти розвитку тих чи інших захворювань ротової порожнини. У більшості пацієнтів візит до стоматолога викликав неприємні або навіть хворобливі відчуття. До лікаря йшли в самий останній момент, коли відкладати було нікуди. Пояснити це можна тим, що анестетики минулого часу, які застосовували лікарі-стоматологи, були токсичні для організму і могли викликати алергічні реакції. До того ж вони були не ефективні і бездіяльні. Часи, коли нерв віддалявся дуже консервативним методом, протягом декількох днів, на щастя пішли в далеке минуле. Відчувати таку біль не хочеться нікому.

Сьогодні, ситуація кардинально змінилася. До стоматологам йдуть, не тільки коли необхідна екстрена допомога, а й на плановий огляд. Завдяки новітньому обладнанню, технологіям та сучасним методам лікування, ймовірність виникнення болю під час лікування зубів мінімальна. Сучасні анестетики, під дією яких проводиться лікування зубів, абсолютно безпечні і можуть застосовуватися при лікуванні захворювань ротової порожнини у вагітних жінок. Під дією сучасної анестезії проводяться різні операції: видалення зубів, кісткові пластики, імплантації, збільшення дна гайморових пазух і багато інших. Відвідуючи стоматолога, не варто боятися болю — це пережиток минулого.