Догляд за імплантами

Лікуванням дентальної імплантології в наш час стає буденністю і давно перестало дивувати суспільство. Для багатьох людей не становить проблеми поставити імплантат. Все нові й нові способи, методи і технології, а також розробка нових систем дозволили домогтися високого відсотка приживлюваності імплантатів і меншого відсотка протипоказань до такого виду протезування.

Імплантатів не грозить ні карієс, ні пульпіт і навіть міцний горішок, але …

Незважаючи на доступність імплантації, її переваг перед мостовидним лікуванням, є один момент, який вимагає особливої ​​уваги. Хоча подібна конструкція, яка перебуває в порожнині рота, є штучною структурою і їй не загрожує ні карієс, ні пульпіт і навіть міцний горішок, ризик виникнення деяких проблем все-таки є.

Через відсутність належного догляду, рекомендованого лікарем, в кілька разів збільшується число захворювань пародонту. Тому, гігієна імплантів — дуже відповідальна процедура. І вона вимагає дещо іншого ставлення, ніж догляд за власними зубами.

Правильний догляд за імплантами

Вставлені зуби, так само як і власні, потрібно чистити зубною щіткою зранку і ввечері, перед сном. Заміна щітки повинна проводитися 1 раз в три місяці. Природно карієс таким зубам не загрожує, але не слід забувати, що до імплантам, також як і до зубної емалі, дуже навіть непогано закріплюються різного роду відкладення.

Користування зубними нитками в такому випадку має стати обов’язковим. При цьому, треба використовувати супер-флоси, спеціально розроблені для гігієни ортодоніческіх конструкцій. Вони ширше звичайних флосів і краще пристосовані видаляти їжу і наліт в недостатньо доступних місцях, таких, наприклад, як промивні простору мостовидних протезів.

Ну, і звичайно, обов’язковим засобом гігієни для тих, хто користується штучними коронками, мостовидні протезами, неважливо на якій основі, повинен стати іригатор. Це прилад, який допомагає ефективно очищати міжзубний простір. Області, недоступні при традиційній чищенні за допомогою спеціальних насадок, очищаються струменем води. Під потужним натиском води, ясна масажуються, поліпшується їх кровообіг і трофіка, а це вкрай важливий фактор при наявності імплантатів.

І останнє, на чому хотілося б загострити увагу — це відвідування професійного гігієніста для очищення імплантатів, як мінімум один раз в півріччя.

Правильний і відповідальний підхід до своїх «приймака» — зубних імплантатів — дасть результат, при якому вони прослужать вам вірно все життя, нітрохи не поступаючись в своїх функціональних можливостях фізіологічним зубах.