Імплантація зубів

Дентальная імплантологія швидко розвивається як самостійна галузь стоматології і з кожним днем ​​все шириться її популярність серед населення. На сьогоднішній день розроблено велику кількість різних систем, що дають позитивні результати приживлюваності і не викликають різних післяопераційних ускладнень. Список протипоказань, при яких неможливо проводити імплантацію зубів, різко знизився. Все це свідчить про те, що даний розділ медицини готовий обійти мостове протезування, як альтернативне і все впевненіше заявляє про свої права. Слід зазначити те, що якщо кваліфікований лікар правильно буде дотримуватися всіх умов для установки дентальних імплантатів, на яких згодом буде кріпитися незнімна конструкція, то можна гарантувати 100% позитивний результат.

В обхід мостовому протезуванню

Імплантація зубів виключає використання мостовидного протезування, при якому піддаються ризику здорові зуби. Імпланталогіі пропонує рівномірно розподіляти навантаження на зуби, не пов’язані один з одним. А здорові сусіди залишаються живими, і немає необхідності їх обточувати.

Що таке дентальний імплантат?

Отже, що ж являє собою дентальний імплантат? Це аналог кореня реального зуба, який грає роль опори і фундаменту для майбутнього протеза. В даному випадку використовується такий матеріал, як сплав титану. Дуже міцний метал, а найголовніше — біоінертний, що вкрай важливо для людського організму. Титановий сплав досить добре сприймається нашим організмом і як наслідок — до нього легко приживається кісткова тканина.

Щоб імплантація зубів пройшла успішно, повинні бути виконані в обов’язковому порядку наступні певні умови:

  1. Відсутність показань, що не дозволяють виконати хірургічне втручання. Необхідно повне медичне обстеження і консультація стоматолога-імплантолога
  2. Для вживлення імплантату необхідний потрібний обсяг кісткової тканини. Якщо такий втрачений після видалення зубів, його заповнюють певними маніпуляціями. Для цього: а) застосовують кісткову пластику, використовуючи власну або бичачу кістку; б) піднімають дно гайморових пазух.
  3. Після вживлення імплантату, на який буде встановлена зубна коронка, буде потрібно час, необхідний для приживлення до нього кісткової тканини. Ці терміни варіюються від одного до шести місяців і залежать від деяких факторів. По-перше, від типу имплантационной системи, по-друге, чи використовувалася кісткова підсадка чи ні, і по-третє, яка задіяна щелепу: верхня або нижня. Ну, і найголовнішими факторами термінів приживлення виступають індивідуальні особливості самого організму, його регенераційні системи.

Штучний, а як справжній

В результаті проведених дій, отримана конструкція виконує функцію повноцінного зуба і людина сприймає штучний зуб, як власний. Терміни приживлення імплантатів варіюється від 1-6 місяців. Залежить це по-перше, від того яка имплантационная система використовується, по-друге, чи була кісткова підсадка, по-третє, верхня або нижня щелепа задіяна, а так само від індивідуальних особливостей організму і регенераційних систем.

Імплантація зубів це складний лікувальний процес, і його повинні виконувати тільки професіонали!